Türkçe Biz Kimiz?

Hakkımızda

Antalya’nın Alanya ilçesinde RG Mobilya Avm‘yi kurarken bizim çin önemli 2 kelimeyi isminin baş harflerine koyduk. İngilizce “Real & Gorgeous” olan ve Türkçe “Gerçek ve Muhteşem” anlamına gelen alış-veriş merkezimizin her köşesi hayal edemeyeceğiniz kadar gerçek, gözlerinize inanamayacağınız kadar muhteşem ürünlerle dolu.

Öncelikle R&G Mall evinizin tüm ihtiyaçlarını bir bütün halinde bulabileceğiniz ALIŞVERİŞ MERKEZİDİR. AVM‘de bir konutta olan tüm detaylar eksiksiz olarak canlandırılmıştır. Mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan halılara hatta evin tüm beyaz eşyası ile elektronik ihtiyaçlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz bir yerdir RG Mobilya Avm.

Bunun dışında “R&G Mall” olarak size anahtar teslim dekorasyon hizmeti vermekteyiz.Bünyemizdeki “Dizayn Departmanında” bulunan, konusunda profesyonel iç mimar ve uzman kadromuzla Antalya ve Alanya bölgesinde evinizi yeniden yaratıyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Gelin kısaca size anlatalım.

Önce evinize gelip dairenizin veya değiştirmek istediğiniz odanızın ölçülerini alıyoruz. Sonra iç mimarımız ve müşteri danışmanımız ile sizi bir araya getirerek tarzınızı belirliyoruz. Ama daha işimiz bitmedi. Tarzınızı muhteşem markalarla birleştirerek tüm detayları ve aksesuarları kendi alanlarında seçkin ürünlerle tamamlıyoruz. Ancak işimiz daha bitmedi. Tüm işler tamamlandıktan ve eviniz temizlenip eşyalarınız yerleştirildikten sonra evinizin anahtarını size özel bir sürprizle teslim ediyoruz. Veeeee bunların hepsini hiçbir mimari ücret almaksızın yapıyoruz.

Üstelik 24 aya varan taksit imkanıyla.

YOKSA SİZ HALA BİZİ ZİYARET ETMEDİNİZ Mİ?

Bizi Takip Edin

Sosyal platformlarda bizi takip edin, indirimlerimizden, kampanyalarımızdan haberdar olun....